KONST / Litografier / Färglitografi 17454286
nr 1745 4286
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 147/320, daterad -97. Färglitografi. Bladets mått: 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:13:40
1/12 15:58:09
1/12 15:58:37